Ana sayfa

HEBEI DIAOZHUO WIRE MESH EQUIPMENT CO.,LTD Kalite kontrol

Müşteri yorumları
şekerim iyi arkadaşım, dürüst tedarikçi.

—— MR Gurami Gureshidze

ŞİMDİ İYİ VE İŞ KABUL ŞEKERİNİZDİR.

—— MR MIKO

Ben sohbet şimdi
qc profili
Benim şirket, örneğin, titiz test ve muayene önce müşterilere, kaynak makinesi, verilecek ürün kalite kontrol sıkı kontrol fabrikası vardır:
1. Her bir kaynak transformatör grubu, bireysel olarak ayarlanmış dişli, daha katı, daha istikrarlı, daha hızlı ve daha akıllı kaynak olabilir.
2. Yüksek kaliteli özel kaynak kromdan yapılmış kaynak elektrod kafası bakır, iyi elektrik iletkenliği, uzun servis ömrü, bakım maliyetlerini düşürür.
3. Kullanıcı tarafından tedarik edilen transformatörlerin kapasitesine uyum sağlamak ve elektrik şebekesi üzerindeki mevcut etkiyi azaltmak için, cihazın kaynak kontrolü, kaynağın alt kontrolü için bir yöntem kullanır; atkılarda, kaynak transformatörleri ayrı olarak çalışır, ancak kaynak hızını etkilemez. (Kaynak ekipmanları sadece büyük bir anlık kaynak akımı, güç tüketimi büyük değil, saatte yaklaşık 5 derece)
4. Sistem programı PLC programlama kontrolü, kullanıcı dostu arayüzü, kullanımı kolay ve kavramak kullanır; LCD dokunmatik ekran, tüm kaynak parametreleri, üretim verileri uygun ve hızlı ayarlayarak örgü boyutunu ayarlayın; çeşitli kaynak ızgara çeşitli, Ayarlanabilir mikrobilgisayar kontrolü, farklı özellikleri düzinelerce ayarlanabilir, ızgara ilgili bileşenleri aracılığıyla ayarlanabilir.
5. Dikey kablo doğrultması, ilave doğrultma olmaksızın kesilir, telden çekilerek doğrudan makineye çekilir, böylece işçilik maliyetleri azaltılır.
6. PLC kontrol servo motoru kullanarak çekici şebeke cihazını kullanarak arabayı çekin, şebeke boyutunu daha standart ve doğru olarak çekin.
7. Weir tel yeni, otomatik adım motoru boşluk bırakma yapısı, daha doğru yerleştirmek için atkı.
8. Tüm kaynak ekipmanları kolayca bir kişi tarafından çalıştırılabilir ve işçiler için herhangi bir teknik gerek yoktur.
9. Kaynak elektrotları, kaynak akım kaynağı prensibi, yüksek frekanslı kaynak kullanmayın.

İletişim bilgileri
HEBEI DIAOZHUO WIRE MESH EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. candy lee

Tel: 86-137-8594-9391

Faks: 86-318-751-1066

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)